V úterý 19. 5. 2026 se celá mateřská škola vypravila na výlet do Prachova. Vyrazili jsme na Pelíškovu stezku přírodou. Sluníčko nás hřálo hned od příjezdu do Prachova, a tak jsme si užili krásné dopoledne. Povedený výlet jsme zakončili výbornou zmrzlinkou.