Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6
ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ KE VZDĚLÁVÁNÍ NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE OD ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025
7 8 9 10 11 12
13 14
Přijímací řízení pro školní rok 2024/2025
15 16 17 18 19
20 21 22 23
Rozhonutí o přijetí do mateřské školy pro školní rok 2024/2025
24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Zaměstnanci

ZAMĚSTNANCI

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA - pedagogičtí pracovníci

Mgr. Darina Šindlářová, ředitelka školy, v pracovní neschopnosti 

Ivana Kobrová, zastupující ředitelka školy, vychovatelka školní družiny 

Bc. Hana Masopustová, zástupkyně ředitelky, třídní učitelka 7. a 8. roč., učitelka 2. stupeň 

Mgr. Monika Kubátová, učitelka 1. stupeň, třídní učitelka 1. + 2. roč.

Mgr. Jindřiška Průšová, speciální pedagog, další pedagog v 1. a 2. třídě

Lucie Kubištová, asistentka pedagoga ve 2. třídě, vychovatelka školní družiny, školní asistent 

Mgr. Jana Obrmajerová Zrůstová, učitelka 1. stupeň

Barbora Černá DiS., třídní učitelka a další pedagog ve 3. třídě 

Václav Stříbrný, učitel 1. stupeň, třídní učitel 4.+5. roč.

Markéta Krátká, učitelka 1. a 2. stupeň, další pedagog ve 4. + 5. třídě, vychovatelka

Bc. Miluše Bílková, další pedagog ve třídě a třídní učitelka 6. ročníku

Bohumil Plíšek, učitel 2. stupeň, asistent pedagoga 

Richard Wimmer, učitel 2. stupeň  

Mgr. Marie Rejfová, učitelka 2. stupeň

Mgr. Marta Šimonová, učitelka 2. stupeň 

Libor Velart, učitel 2. stupeň, asistent pedagoga

Marie Tošnerová, asistent pedagoga 

        

      

       MATEŘSKÁ ŠKOLA

          Jana Romanová, vedoucí učitelka, zástupkyně ředitelky pro MŠ

          Petra Zachovalová, učitelka

          Zdeňka Klápšťová, učitelka

          Michaela Velartová, učitelka

 

      - nepedagogičtí pracovníci

         Kuchyň

         Michaela Mlejnecká, Vlasta Bursová, Alena Gaubmanová 

         Školnice

          Alena Gaubmanová

          Uklízečka

          Vlasta Bursová, Elen Štěpničková 

          Domovník

          Miloš Kovářík